Loading…

Kida duket mahnitëse në setin e fundit

  • 28/03/2022 | 13:38

Kida duket mahnitëse në setin e fundit

Këngëtarja e njohur, Kida, është tejet e suksesshme dhe e dashur për publikun dhe çdo postim i saj në rrjetet sociale arrin të marrë vëmendje.


Ajo po vazhdon të sjellë imazhe atraktive për fansat e saj të shumtë në Instagram, ndërsa njëjtë ka vepruar edhe këtë herë.

Kësaj radhe, Kida pozoi në një kostum me ngjyrë të gjelbër dhe dekolte të hapur dhe dorëza nga i njëjti model, ku po duket plot shkëlqim teksa shihet me grim të theksuar dhe flokët bisht të vendosura lartë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)

Ndryshe, këngëtarja aktualisht po shijon suksesin e albumit “Orchide”.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë