Loading…

Kida duket mahnitëse në pozat e radhës, tregon linjat atraktive e veshur në bikini

  • 15/05/2022 | 22:27

Kida duket mahnitëse në pozat e radhës, tregon linjat atraktive e veshur në bikini

Këngëtarja e njohur, Kida edhe gjatë kësaj periudhe po vazhdon të jetë aktive dhe angazhuar me koncerte dhe projekte muzikore.


Por, krahas kësaj ajo nuk e lë anash as pushimin dhe relaksimin para fillimit të sezonës verore që njihet si një periudhë tejet e ngarkuar për artistët.

Edhe së fundmi, Kida ka sjell disa imazhe teksa shihet duke e shijuar kohën e lirë pranë bregdetit , ndërsa ekspozoi linjat tërheqëse.

Krijuesja e hitit “Drunk” pozoi e veshur vetëm në bikini me ngjyrë të zezë, aksesor ari dhe syze dielli po ashtu me ngjyrë të zezë.

“Ditë e lumtur”, ka shkruar Kida në mbishkrimin e imazheve teksa dukje joshëse dhe pranoi komente të shumta nga ana e fansave të saj.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë