Loading…

Khloe Kardashian si asnjëherë më parë, kapet me komentuesit

  • 08/06/2021 | 15:37

Khloe Kardashian si asnjëherë më parë, kapet me komentuesit

Pasi pa një koment negativ në lidhje me fushatën e saj të migrenës, Khloe Kardashian shkoi në Twitter për t’iu përgjigjur kritikut.


Pasi lexoi një koment negativ për veten në Twitter, ylli i Keeping Up With the Kardashians u dërgoi një mesazh fansave të saj për mirësinë, EOnline.

Komenti, i cili kritikoi fushatën e Khloe Nurtec ODT, lexonte, “A tregon studimi se sa më shumë kirurgji plastike dikush ka më shumë të ngjarë të vuajë nga migrena? Çfarë lloj kompani farmaceutike zgjedh dikë që ka bërë aq shumë operacione plastike sa duken? një një alien, si zëdhënësi i tyre?”.

Duke parë këtë, Khloe, e cila ka mbyllur thashethemet kozmetike në të kaluarën, nuk mund të mos përgjigjej. “më vjen keq që ndihesh kështu. Keni të drejtë të më bllokoni / heshtni. Unë po përpiqem të ndihmoj shumë ata që vuajnë në heshtje,” shkroi ajo në Twitter në 7 qershor.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Khloé Kardashian (@khloekardashian)

“Unë nuk mendoj se duhet t’i referoheni vetes si një feminist nëse po sulmoni një grua pa provokim”, shtoi ajo.

Nëna e Vërtetë Thompson vazhdoi të vendosë rekordin për shëndetin e saj dhe luftën e saj me migrenën. “Kam vuajtur që në klasën e 6-të,” shkroi ajo.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë