Loading…

Këtu po negociojnë Teuta Rugova dhe PAN’i

  • 03/08/2017 | 11:11

Këtu po negociojnë Teuta Rugova dhe PAN’i

Diskutimet e mëhershme në mes të Teuta Rugovës dhe PAN’it kanë treguar se ajo me shumë gjasë do t’i votojë Veselin e Haradinajn.


Por, kur këto dy palë po mungojnë në seancën konstituive, bëhet e qartë se ata po vazhdojnë negociatat edhe në këto momente, shkruan gazetametro.net.

Bile, mësohet se kafeneja ‘Gagi restaurant’ e cila ndodhet në afërsi të Qeverisë së Kosovës, është vendi ku janë takuar Teuta Rugova dhe përfaqësues të PAN’it.

Ndryshe, PAN ka të sigurta 59 vota ndërkohë që po kërkon edhe 2 të tjera, e që me gjasë njëra do të jetë Teuta Rugova, vajza e presidentit historik të Kosovës, Ibrahim Rugova./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë