Loading…

Këto ngjarje pritet të zhvillohen sot në Kosovë

  • 13/08/2022 | 08:00

Këto ngjarje pritet të zhvillohen sot në Kosovë

Më poshtë keni ngjarjet që pritet të zhvillohen sot. 


Mbahet akademi përkujtimore kushtuar prof.. Frok Gojanit si dhe promovohet monografia me titull “Frrok Gojani, pedagog dhe misionar i denjë i shkollës shqipe”. (Salla e Kuvendit Komunal në Klinë, ora 11:00)

Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie. (Selia qendrore e LDK-së, ora 12:00)

Rivarroset dëshmori, Enver Pacolli nga varrezat civile në Hajvali në varrezat e dëshmorëve në Gjilan, për nder të ditëlindjes së tij. (Varrezat e dëshmorëve në Gjilan, ora 12:00)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë