Loading…

Këto katër shenja presin një mrekulli të vërtetë në korrik

  • 04/07/2022 | 10:05

Këto katër shenja presin një mrekulli të vërtetë në korrik

Kjo verë mund të jetë fantastike, por shumë do të hasin ende telashe të shkaktuara nga pozicioni i pafavorshëm i yjeve.


Binjakët

Do të jetë e dobishme të rishikoni ngjarjet e fundit, të nxirrni përfundime dhe t’i dorëzoheni asaj që ju tërheq përpara. Pasuria me siguri do t’u buzëqeshë atyre Binjakëve që dinë si të rishpërndajnë prioritetet dhe të lejojnë ndryshimet të hyjnë në jetën e tyre.

Luani

Luanët presin sukses financiar. Gjeni një burim të ri të ardhurash. Përveç kësaj, në korrik, Luanët do të jenë në gjendje të përballen me një sërë problemesh dhe sfidash të grumbulluara prej kohësh dhe kur kjo të ndodhë, përfaqësuesit e kësaj shenje më në fund do të marrin frymë lirshëm.

Ujori

Ujori në korrik do të ndryshojë fatin e tij. Përfaqësuesit e shenjës do të nisin rrugën e vetënjohjes dhe zhvillimit dhe do të arrijnë të arrijnë harmoninë në marrëdhëniet me të dashurit. Për këtë do t’ju duhet të ngadalësoni, të shikoni veten nga jashtë, të punoni pa gabime dhe t’i lejoni vetes të besoni në mrekulli.

Virgjëresha

Në korrik, ëndrra e vjetër e të lindurve nën shenjën e Virgjëreshës do të realizohet – më në fund, të gjitha gjërat do të kthehen për mirë. Kjo periudhë do të jetë e mbushur me dhurata dhe surpriza. Do të ketë një mundësi për të kuptuar atë që Virgjëreshat nuk kanë vendosur prej kohësh.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë