Loading…

Këto janë notat e futbollistëve të ndeshjes Villareal-Juventus

  • 22/02/2022 | 23:47

Këto janë notat e futbollistëve të ndeshjes Villareal-Juventus

Është ndarë në barazim sfida mes Villareal dhe Juventus me rezultat të barabartë 1-1 në kuadër të së eliminimit direkt në Uefa Champions League, transmeton Gazeta Metro.


Për Juventus realizoj Dusan Vlahovic në sekondat e para të ndeshjes, ndërsa për golin e barazimit u përkujdes mesfushori spanjoll, Dani Parejo në minutën e 63′.

Ai u zgjodh edhe lojtari më i mirë i ndeshjes me notën 7.5, ndërsa tek Juventus lojtari më i mirë u vlerësua Danilo me notën 7.4.

Lojtari me notën më të dobët në fushë ishte mbrojtësi i Villareal, Pau Torres me notën 6.4.

Më poshtë gjeni edhe notat e të gjithë lojtarëve. /gazetametro.net

Villarreal – Juventus Live Score

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë