Loading…

Këto janë ngjarjet që pritet të zhvillohen sot në Kosovë

  • 29/01/2022 | 08:22

Këto janë ngjarjet që pritet të zhvillohen sot në Kosovë

Ngjarjet e datës 29 janar.


Shënohet 23-vjetori i rënies heroike të 30 dëshmorëve të kombit të rënë në Goden, Bishtazhin dhe Rogovë të Hasit (Rogovë, ora 12:00)

Partia Socialdemokrate organizon protestë kundër ngritjes së çmimit të energjisë elektrike. (Sheshi “Skënderbeu” në Prishtinë, ora 14:00)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë