Loading…

Këto janë gjashtë lloje resh që mund të shihni gjatë stuhive të forta

  • 02/12/2021 | 13:47

Këto janë gjashtë lloje resh që mund të shihni gjatë stuhive të forta

Qiejt bëhen “terr” sa herë që në hapësirat ku jetojmë mbretëron një mot i ligë.


Megjithatë, brenda atyre qiejve të errësuar, ka re që do t’i shihni vetëm gjatë stuhive.

Njohja se si duken dhe çfarë kuptimi kanë mund t’ju ndihmojë shumë të vendosni se kur të strehoheni.

Le të shohim gjashtë llojet e reve që mund të shfaqen kur zhvillohen stuhi të forta në zonën tuaj.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë