Loading…

Këto janë fjalët e nënës së Kryeministrit Haradinaj

  • 09/09/2017 | 20:21

Këto janë fjalët e nënës së Kryeministrit Haradinaj

Rukë Haradinaj ka folur për media menjëherë pas zgjedhjes së djalit të saj Kryeministër i Kosovës. Ajo e gëzuar ka thënë se djali vet Ramush Haradinaj, është puntor dhe do t’ia del.

“Po ndihem shumë e gëzuar. Djali im është puntor, është i zoti dhe do t’ia del. Kemi pas shumë mërzi siç e dini tash e sa kohë… ndërsa sonte është bërë mirë dhe ndihem e fort e gëzuar që Ramushi është zgjedhur Kryeministr i vendit”, ka thënë Rukë Haradinaj nëna e Kryeministrit të posazgjedhur të Kosovës.

Në shtëpinë e Haradinajve në Gllogjan janë mbledhur miqt e afërt të familjes dhe po festohet me muzikë dhe çiftelia. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë