Loading…

Këto janë detajet nga aksidenti në Graçanicë ku u lënduan pesë persona

  • 04/09/2019 | 16:25

Këto janë detajet nga aksidenti në Graçanicë ku u lënduan pesë persona

Sot gjatë orëve të pasdites në Graçanicë ka ndodhur një aksident trafiku ku janë lënduar pesë persona, shkruan Gazeta Metro.


Pesë persona janë lënduar në një aksident trafiku që ka ndodhur sot rreth ores 13:00 në Graçanicë.

Në aksident ka qenë i përfshirë një veturë e cila është vet-aksidentuar, ku si pasojë lëndime trupore kanë pësuar pesë persona. Të lënduarit janë dërguar për tretman mjekësor, ndërsa me rastin po merret  njësiti i trafikut

Këtë lajm për Gazetën Metro e ka konfirmuar  Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë për rajonin e Prishtinës.

“Rreth orës 13:00 ne rrugën Graçanicë -Shushice ka ndodhe një vetaksident trafiku. Si pasoje e aksidentit lëndime trupore kane pësuar pese persona. Te njëjtit janë dërguar per tretman mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut” ka thënë Flora Ahmeti./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë