Loading…

Këto janë 50 familjet përfituese në programin për banim social (Foto)

  • 16/05/2017 | 15:01

Këto janë 50 familjet përfituese në programin për banim social (Foto)

Sot, më datë 16 maj 2017, Komuna e Prishtinës e ka përfunduar procesin e përzgjedhjes së familjeve përfituese në programin për banim social.


50 familjet e përzgjedhura, do të vendosen në bllokun e banesave në Hajvali, me qira joprofitabile dhe me afat kohor të përkohshëm sipas ligjit.

Kjo është Lista:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë