Loading…

Këto fotografi të ‘nxehta’ gjatë verës nga modelja shqiptare nuk janë për tu humbur

  • 24/09/2021 | 18:02

Këto fotografi të ‘nxehta’ gjatë verës nga modelja shqiptare nuk janë për tu humbur

Modelja e njohur ka qenë aktive gjatë verës me postime të shumta.


Françeska Jaçe prej fotografive të shumta nuk i kanë munguar edhe ato provokuese teksa ka pozuar edhe në bikini, shkruan lajmi.net.

Ajo është aktive në rrjete sociale, më shumë është përdoruese e rrjetit Instagram dhe aty mund të shohim foto në të cilat ka marrë mijëra pëlqime.

Bukuroshja bionde ka një fizik të tonifikuar dhe nuk heziton ta tregoi atë me pak rroba në trup.

Më poshtë mund të shihni disa nga imazhet e saj të publikuara gjatë verës 2021.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë