Loading…

Këto do të jenë temperaturat për ditën e sotme

  • 14/10/2019 | 23:34

Këto do të jenë temperaturat për ditën e sotme

Nga e hëna mot i ngrohtë dhe kryesisht me diell, të hënën deri në 26 gradë, shkruan Gazeta Metro.


Temperaturat minimale do të luhaten nga 7C deri në 10C, e maksimalet nga 24C deri në 26C.

16.10 – Mbetet ngrohtë, kryesisht me diell.

Do të fryejë erë e lehtë nga juglindja 1-3m/s. Shtypja atmosferike pasi është rritur lartë mbi vlera normale, gradualisht do të filloj të zbres afër këtyre vlerave./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë