Loading…

Bebet Avatar shashtërisin botën (video)

  • 06/11/2016 | 11:42

Bebet Avatar shashtërisin botën (video)

Së fundmi në rrjetin social Instagram është shfaqur një video në të cilën shihen 3 kukulla e që në fakt duken shumë të vërteta, sikur karakteret e filmit “Avatar”.

Shikoni videon e më poshtme dhe binduni vet:

https://www.youtube.com/watch?v=OyZxSPXj_Ek

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë