Loading…

Këtij pjesëtari të Njësisë Speciale po i kërkojnë nënshkrime në sheshet e Prishtinës (Foto)

  • 01/06/2017 | 15:02

Këtij pjesëtari të Njësisë Speciale po i kërkojnë nënshkrime në sheshet e Prishtinës (Foto)

Me rastin e 1 qershorit, ditës së fëmijëve, sheshet e Prishtinës kanë qenë të mbushura me nxënës të shkollave  të kryeqytetit.


Përpos aktiviteteve muzikore, fëmijët shfrytëzuan rastin të takohen edhe me pjesëtarë të Policisë së Kosovës.

Në këtë foto të bërë nga “Indeksonline”, shihet shefi i Njësisë Speciale të PK-së, togeri Besart Ahmeti, i cili u jep nënshkrime këtyre djemve dhe vajzave.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë