Loading…

Këta janë nëntë kandidatët e parë të PDK’së për Kuvend

  • 19/05/2017 | 23:47

Këta janë nëntë kandidatët e parë të PDK’së për Kuvend

PDK tashmë ka hartuar listën e kandidatëve për deputet në koalicion me AAK-në dhe Nismën.


Lajmi.net nga burimet e veta brenda partisë ka arritur të sigurojë disa nga emrat e PDK-së që do të kandidojnë për deputet në koalicionin PDK-AAK-Nisma.

  1. Kadri Veseli,
  2. Enver Hoxhaj,
  3. Hajredin Kuçi,
  4. Memli Krasniqi,
  5. Xhavit Haliti,
  6. Zenun Pajaziti,
  7. Kurtan Kajtazi,
  8. Safete Hadergjonaj,
  9. Elmi Reçica
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë