Loading…

Këta janë kandidatët e PDK’së për zgjedhjet e 11 qershorit

  • 20/05/2017 | 08:01

Këta janë kandidatët e PDK’së për zgjedhjet e 11 qershorit

Gazeta Express ka arritur që të siguroi listën e kandidatëve të Partisë Demokratike të Kosovës për zgjedhjet e 11 qershorit.


Listës së kandidatëve të PDK’së i prinë kryetari i kësaj partie Kadri Veseli i pësuar nga Enver Hoxhaj.

Më poshtë është lista e PDK’së për deputetë në Kuvendin e Kosovës:

Kadri Veseli,

Enver Hoxhaj,

Hajredin Kuçi,

Memli Krasniqi,

Xhavit Haliti,

Zenun Pajaziti,

Kurtan Kajtazi,

Safete Hadergjonaj,

Elmi Reçica

Ganimete Musliu

Blerta Deliu

Abdyl Salihu

Flora Brovina

Rrustem Musa

Selvije Halimi

Hajdar Beqa

Nait Hasani

Flora Brovina

Andin Hoti

Mergim Lushtaku

Naim Bazaj

Muharrem Xhemajli

Rafet Rama

Bislim Zogaj

Bekim Haxhiu

Beatrisa Pista

Luljeta Veseli-Gutaj

Drita Kadriu

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë