Loading…

Këta janë gjyqtarët francezë që do të ndajnë drejtësi në ndeshjen Kosovë-Greqi

  • 03/09/2021 | 15:13

Këta janë gjyqtarët francezë që do të ndajnë drejtësi në ndeshjen Kosovë-Greqi

Të dielën Kosova zhvillon ndeshjen e radhës.

Kombëtarja e Kosovës dhe ajo e Greqisë do të përballen mes vete të dielën nga ora 20:45.

UEFA ka vendosur që këtë ndeshje t’ua besoj referëve francez.

Gjyqtarë kyresorë i takimit do të jetë François Letexier me ndihmësit Cyril Mugnier dhe Mehdi Rahmouni, ndërsa gjyqarë i katërt është Jeremy Stinat.

Në VAR kryesorë do të jetë Delajod Willy me ndihmës Thomas Leonard.

Kosova mbrëmë mposhti Gjeorgjinë 1-0 dhe të dielën synon të vazhdojë me fitore.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë