Loading…

Kjo është pasuria e 5 kryetarëve të komunave më të mëdha në Kosovë, ky është më i pasuri (Dokument)

  • 14/06/2017 | 16:17

Kjo është pasuria e 5 kryetarëve të komunave më të mëdha në Kosovë, ky është më i pasuri   (Dokument)

Kryetarët e komunave të Kosovës që kanë bërë deklarimin e pasurisë së tyre kohë më parë, ajo u është bërë publike sot nga Agjencioni Kundër Korrupsionit.


Gazeta Metra ua sjellë pasurin e pesë kryetarëve të komunave me të mëdhaja në Kosovë: Prishtinës,  Mitrovicës, Prizrenit, Gjakovës dhe Pejës.

Kryetari i Mitrovicës, Agim Bahtiri, del të jetë më i pasuri sipas deklarimit që kanë bërë Agjencioni Kundër Korrupsionit, me gjithsej pasuri të paluajtshme 7.410.00 euro, dhe pasuri të luajtshme 10.000.00 euro.

Agim Bahtiri:

Gazmend Muhaxhiri:

Shpend Ahmeti  

Para të gatshme

2,500.00 + 2,300.00 =4.800

Ramadan Muja

Pasuri e Paluajtshme

150,000.00

Mimoza Kusari- Lila

 

Pasuri të palujtshme

200,000.00

70,000.00

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë