Loading…

Këta filma sjellin frymën e festave të fund vitit në shtëpinë tuaj

  • 26/11/2022 | 10:14

Këta filma sjellin frymën e festave të fund vitit në shtëpinë tuaj

Festat tashmë janë shumë afër dhe ju duhet ta shijoni atmosferën e tyre magjike.


Pavarësisht pushimeve, dekorimeve që bëni, apo edhe ushqimeve që përgatitni – filmat këtu kanë një rëndësi po aq të madhe.

Më poshtë janë 18 filma që ju duhet t’i shihni gjithsesi në këtë fundvit.

Love Actually

Home Alone

The Holiday

Bridget Jones’s Diary

Serendipity

A Christmas Carol

The Family Man

Noel

New Year’s Eve

Charlie and the Chocolate Factory

Lost Christmas

Harry Potter and the Philosopher’s Stone

200 Cigarettes

Jingle All the Way

Merry Christmas

While You Were Sleeping

Kate & Leopold

Sleepless in Seattle

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë