Loading…

Kështu u therr me thikë nxënësi në Podujevë, policisë i ikën nga duart personi i arrestuar

  • 15/11/2018 | 22:17

Kështu u therr me thikë nxënësi në Podujevë, policisë i ikën nga duart personi i arrestuar

Një nxënës është therur me thikë në Podujevë. Ai ka kërkuar ndihmë në qendrën e Mjeksisë Familjare në këtë qytet dhe gjendja e tij është jashtë rreziku për jetë.

Policia ka dalë në vendin e ngjarjes dhe në atë moment ka arrestuar një person. Por i njëjti u ka ikur policisë nga vetura.

Për më shumë shikoni kroniken e T7.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë