Loading…

Kështu u ngushëllua Klitschko nga bukuroshja e tij pas humbjes (Foto)

  • 01/05/2017 | 18:34

Kështu u ngushëllua Klitschko nga bukuroshja e tij pas humbjes (Foto)

Gjiganti ukrainas Wladimir Klitschko është fotografuar për herë të parë pas humbjes që pësoi në mbrëmjen e së shtunës në ndeshjen dramatike të boksit nga britanik Anthony Joshua.


Klitschko është fotografuar së bashku me të fejuarën e tij, aktoren Hayden Panettiere teksa darkuan së bashku.

Wladimir Klitschko u mposht me nokaut mbrëmjen e së shtunës nga Joshua, ndërsa u ndoq nga afër edhe nga Panettiere, e cila tha mbështetjen e saj, por ukrainasi nuk arriti ta mposhtë kundërshtarin e tij./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected].net
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë