Loading…

Kështu u gjet në qelinë e tij Astrit Dehari (Video)

  • 10/11/2016 | 22:06

Kështu u gjet në qelinë e tij Astrit Dehari (Video)

Klan Kosova ka siguruar pamje nga Qendra e Paraburgimit në Prizren ku ka vdekur në rrethana ende të paqarta aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Astrit Dehari.

Në këtë video shihen të burgosurit e parë që e kanë gjetur Astrit Deharin në qelinë e tij në burg.

Në video shihet edhe kur në qelinë e Deharit futet një person nga personeli shëndetësor.

Dehari vdiq me pesë nëntor të shtunën e kaluar, njofton Klan Kosova.

https://www.youtube.com/watch?v=_yehX04iG5M

https://www.youtube.com/watch?v=Tc6DA-YCcaY

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë