Loading…

Kështu u dukën politikanët me gratë e tyre gjatë votimit (Foto)

  • 11/06/2017 | 16:31

Kështu u dukën politikanët me gratë e tyre gjatë votimit (Foto)

Sot po mbahen zgjedhjet e parakohshme në Kosovë.


Që në mëngjes kandidatët për kryeministër si dhe kryetarët e partive politike kanë dalur për të votuar.

Padyshim që rëndësi të madhe gratë e politikanëve sot i japin dukjes, pra asaj që veshin.

Më poshtë mund të shihni se si u vishen gratë e këtyre politikanëve: Hashim Thaçi, Kadri Veseli, Avdullah Hoti, Isa Mustafa, Albin Kurti dhe Ramush Haradinajt.

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë