Loading…

Kështu u duk Fjolla Morina për Shën Valentinin

  • 15/02/2022 | 17:13

Kështu u duk Fjolla Morina për Shën Valentinin

Fjolla Morina është njëra ndër personazhet më të komentuara të shoë bizit shqiptar.


Ajo merr vëmendje të veçantë në çdo paraqitje të saj.

Këngëtarja vjen vazhdimisht provokative e kjo e bën që të komentohet kudo.

Së fundmi Fjolla ka postuar disa foto ku po duket shumë bukur dhe elegante.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Fjolla Morina (@fjolla.morina)

Me kë e ka festuar ajo ditën e të dashurarve, a e kaloi vet këtë ditë apo ishte me dikë kjo mbetet të shihet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë