Loading…

Kështu tallen meshkujt me femrat në Instagram (Foto)

  • 29/03/2017 | 15:28

Kështu tallen meshkujt me femrat në Instagram (Foto)

Si zakonisht femrat janë shumë më aktive në instagram se meshkujt, e sidomos kur vie puna për ta treguar mënyrën e jetesës së tyre.

Pushimet, shopingun, daljet në mbrëmje, detaje për të rënë në sy me rroba firmato, dhe shumëçka tjetër i ndajnë më ndjekësit e tyre në instagram dhe në rrjete të tjera sociale, shkruan telegraf.rs transmeton gazetametro.net

Për këtë fenomen një grup meshkujsh në instagram krijuan grupin e tyre në instagram të quajtur @brosbeingbasic, ku përqeshin femrat se si ato sillen në raste të ndrysme.

Fotografitë janë qesharake dhe tipike./gazetametro.net

muskarci-imitiraju-devojke-7

muskarci-imitiraju-devojke-3

muskarci-imitiraju-devojke-13

muskarci-imitiraju-devojke-11 muskarci-imitiraju-devojke-12

muskarci-imitiraju-devojke-9

muskarci-imitiraju-devojke-5

muskarci-imitiraju-devojke-6

muskarci-imitiraju-devojke-14

muskarci-imitiraju-devojke-1

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë