Loading…

Kështu mund ta dekoroni ambientin për festat e fundvitit (Foto)

  • 02/12/2016 | 23:14

Kështu mund ta dekoroni ambientin për festat e fundvitit (Foto)

Të gjithë me padurim i presin festat e fundvitit.

Organizime të mëdha sikurse në ambientet e jashtme, poashtu bëhen edhe në shtëpi.

Krishtlindjet dhe Viti i Ri, tash po afrohen dhe ju duhet të përgatitësin për sezonin festive.

Më poshtë keni disa ide se si mund t’i realizoni këto dekorime.

auto_7908210-collage-1480056656-650-b60d1db0a5-148049843414806894601480689682 7908110-collage-1480319428-650-649f23727b-148049843414806894891480689649 7908260-collage-1480057513-650-924440cd5b-148049843414806894751480689654 7908310-collage-1480061272-650-1a6b900f54-1480498434_114806894821480689658 7908360-collage-1480062304-650-1a6b900f54-148049843414806894781480689662 7908460-collage-1480314890-650-1976d7b849-148049843414806894901480689668 7908510-ornamints-1480058225-650-c3a119683b-148049843414806894791480689671 7908660-painters-tape-hot-glue-1480062691-650-edcc8f77bc-148049843414806894861480689673 7908710-paper-wrapped-christmas-trees-lollyjane-1-1480058869-650-594398f2f8-148049843414806894871480689675 7908760-photo2-1480057889-650-b1a7e4b34c-148049843414806894771480689678 7908810-1480061922-650-c5987fe186-148049843414806894851480689680

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë