Loading…

Kështu festohej viti i ri 1988 në Kosovë |VIDEO

  • 03/09/2018 | 14:53

Kështu festohej viti i ri 1988 në Kosovë |VIDEO

Kujt nga ju i kujtohen festimet e vjetra të vitit të ri në televizionin e Prishtinës?


Është në fakt Besfort Video që me anë të një arkive na kujton se si është festuar viti i ri 1988 në Prishtinë.

Për të kuptuar më shumë, ndiqeni videon më poshtë.

https://www.facebook.com/besfort.hasanaj/videos/10155464962691734/?t=53

 

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë