Loading…

Kështu është kur mbathni atlete në dimër (Video)

  • 05/02/2017 | 20:47

Kështu është kur mbathni atlete në dimër (Video)

Kamera e sigurisë e ka regjistruar një të pafat, i cili ngutet shkallëve për në veturë. Shikoni se çfarë e gjenë. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë