Loading…

Kështu e uron Rita Ora Bebe Rexhën për ditëlindje

  • 30/08/2021 | 19:36

Kështu e uron Rita Ora Bebe Rexhën për ditëlindje

Këngëtarja nga Dibra me famë botërore, Bebe Rexha sot feston ditëlindjen e 32-të.


Sigurisht që në ditën e saj të veçantë nuk munguan urimet e shumta që pranoi.

Mes tyre edhe Rita Ora ka uruar miken e saj me anë të një videoje në Instagram.

“Urime ditëlindjen vazjë, shpresoj që ta kesh ditën më të mirë sot”, shkruan Ora në urimin e saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë