Loading…

Kështu e presin minatorët e “Trepçës” syfyrin (Foto)

  • 28/05/2017 | 09:40

Kështu e presin minatorët e “Trepçës” syfyrin (Foto)

Minatorët e “Trepçës”, padyshim që e kanë një punë të vështirë për ta realizuar.

Megjithëse punojnë në kushte jo shumë të përshtatshme, disa nga ta duket të jenë edhe agjërues të muajit të shenjtë të Ramazanit, transmeton Indeksonline.

Një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale shihet se si ata e presin syfyrin për të vazhduar më pas me punën e cila i pret.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë