Loading…

Kështu e pësoi se tradhëtoi të dashurën (Foto)

  • 04/01/2017 | 16:46

Kështu e pësoi se tradhëtoi të dashurën (Foto)

Partnerja e pronarit të makinës me vlerë 100 mijë euro vendosi të shkruante “tradhëtar” dhe “gënjeshtar” në makinën e parkuar përpara qendrës Harrods në Londër, pasi ai e tradhëtoi atë.


Kjo nuk është hera e parë kur makinat luksoze bien pre e femrave të tradhtuara, transmeton gazetametro.net

Ato vendosin të ndëshkojnë partnerët tradhtarë duke u hakmarrë aty ku u dhemb fort, tek makinat e tyre. gazetametro.net

pay-a-range-rover-was-daubed-in-graffiti-with-the-word-cheater-in-bright-red-paint

girlfriends-guide-to-divorce-1

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë