Loading…

Kështu dukej palestra në vitet e 40’ta, do të befasoheni nga pamjet (Video)

  • 09/04/2017 | 09:06

Kështu dukej palestra në vitet e 40’ta, do të befasoheni nga pamjet (Video)

 

Kohëve të fundit është bërë trend palestra dhe po frekuentohet shumë nga të dy gjinitë. Kjo pasi në ditët e sotme po konsiderohet e nevojshme për të mbajtur trupin në formë.

Mirëpo palestra ka ekzistuar edhe më parë. Në një video të postuar në rrjetet sociale shihet një palestër e grave, që na bënë të mendojmë se ai ka qenë i ndarë, për grat veç dhe për burrat veç.

Shikoni videon e mëposhtme dhe shikoni dallimin që ka palestra sot me atë të viteve ’40, dhe ushtrimet që janë bërë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë