Loading…

Kështu do të duket Vunoi dhe Dhërmia e vjetër (Video)

  • 30/11/2016 | 18:49

Kështu do të duket Vunoi dhe Dhërmia e vjetër (Video)

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama ka paraqitur një video të projektit që do të ndërtohet në zonën turistike të jugut të vendit, transmeton gazetametro.net

“Një copëz e projektit të Rilindjes Urbane që nis pas pak dhe do të shndërrojë në perla urbanistike, Vunoin dhe Dhërmiun e vjetër”, ka shkruar Rama në Facebook. /gazetametro.net

Një copëz e projektit të Rilindjes Urbane që nis pas pak dhe do të shndërrojë në perla urbanistike, Vunoin dhe Dhërmiun e vjetër?

Posted by Edi Rama on Wednesday, 30 November 2016

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë