Loading…

Kështu do të duket fletëvotimi në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit

  • 18/09/2019 | 18:27

Kështu do të duket fletëvotimi në zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit

Një ditë pas shortit për zgjedhje të numrave që partitë do t’i mbajnë në këto zgjedhje, është bërë publike edhe se si do të duken fletë votimet.Në këto zgjedhje numrat e partive janë i vetmi ndryshim që vërehet në fletvotimin e publikuar, pasi që ato fillojnë nga numri 111.

Dje ndërkaq është tërhequr shorti për numrat e partive politike në këto zgjedhje. Në shortin që është tërhequr në KQZ janë përcaktuar edhe numrat që secila parti dhe koalicionet do t’i bartin në këto zgjedhje të jashtëzakonshme.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë