Loading…

Kështu do të dukeshin bebet në qoftë se do të lindnin me dhëmbë

  • 20/02/2019 | 17:11

Kështu do të dukeshin bebet në qoftë se do të lindnin me dhëmbë

Lindja e një fëmije është momenti më i lumtur në jetë për një çift, transmeton Gazeta Metro.


Rëndom fëmijët lindin pa dhëmbë e ka shumë raste të rralla të cilat ata lindin me një dhëmbë apo dy.

Por është tejet qesharake sikur ata të vinin në jetë me gojën plot dhëmbë.

Këtu kemi disa foto se si ata do të dukeshin nëse do të lindnin me dhëmbë./gazetametro.net

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë