Loading…

Këshilltari i Mustafës: Mençuria e bën fuqinë (Foto)

  • 14/01/2017 | 20:34

Këshilltari i Mustafës: Mençuria e bën fuqinë (Foto)

Këshilltari i Kryeministrit të Kosovës, Sokol Havolli, përmes dy fotografive që ka publikuar në rrjetin social Facebook, ka treguar momentet kur Kryeministri Isa Mustafa bashkë me disa ministra dhe anëtarë të stafit të tij, po përballeshin me situatën që ishte krijuar pas nisjes së trenit serb për në Veri të Mitrovicës dhe ndaljes së tij në stacionin e Rashkës.

Me mbishkrimin ‘Mençuria bën fuqinë’, fotografitë tregojnë disa prej udhëheqësve të Qeverisë vendore që shqyrtojnë mundësitë e tyre përballë një situate të komplikuar. /gazetametro.net

15977580_10154766242122349_399136778915595375_n

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë