Loading…

‘Kërset’ dajaku mes kunatave në Prizren, njëra e rrah tjetrën

  • 13/08/2022 | 08:42

‘Kërset’ dajaku mes kunatave në Prizren, njëra e rrah tjetrën

Një rast i dhunës në familje është raportuar të ketë ndodhur dje në Prizren.


Atje, dje rreth orës 21:30, një grua është sulmuar fizikisht nga kunata e saj.

Viktima ka pranuar të marrë tretman mjekësor.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit palët janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë