Loading…

Kërkohet që Ushtria të ketë “nëndetëse për presidentin”

  • 18/10/2018 | 13:57

Kërkohet që Ushtria të ketë “nëndetëse për presidentin”

Shefi i Grupit Parlamentar të VV’së, Glauk Konjufca në fjalën e tij sot në Kuvend, ka ironizuar duke e pyetur ministrin e FSK’së Rrustem Berisha se a kanë menduar që “ushtria të ketë nëndetëse për presidentin pasi që po del me jahta.”

“A ke mëndu për sigurinë e presidentit, për shembull për nëndetëse se po e shohim me skarfa”, ka thënë Konjufca./Gazetametro.net

 

 

 

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë