Loading…

Kërkohet ‘Gishti’, tentoi t’i vriste policët në detyrë

  • 03/06/2023 | 11:24

Kërkohet ‘Gishti’, tentoi t’i vriste policët në detyrë

Policia në Gjilan ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për ofrimin e informatave të cilat do të ndihmonin në arrestimin e Burim Agajt, i njohur si “Gishti”.


Sipas policisë, i dyshuari kërkohet për përfshirje në disa raste të veprave penale.

“I dyshuari kërkohet për përfshirje në disa raste të veprave penale (tentim vrasje ndaj policëve në detyrë), që janë raportuar kohëve të fundit në Policinë Rajonale në Gjilan”, thuhet në njoftim.

Më tej, policia bëri thirrje që çdo informatë që mund të çojë në identifikimin apo vendndodhjen e tij, të lajmërohen në stacionin më të afërt të policisë apo në numrin 192.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë