Loading…

Kërcënoi gruan e tij me të cilën është në proces të divorcit, arrestohet i dyshuari

  • 07/02/2023 | 08:41

Kërcënoi gruan e tij me të cilën është në proces të divorcit, arrestohet i dyshuari

Një person është arrestuar nën dyshimin se ka kanosur bashkëshorten e tij, me të cilën është në proces të divorcit, shkruan Gazeta Metro.


Policia e Kosovës, njofton edhe se, me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Ky rast raportohet të ketë ndodhur në Prizren.

‘‘KANOSJE – Prizren 06.02.2023 – 15:00. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se ka kanosur bashkëshorten e tij, viktimën femër kosovare me të cilën është në proces të divorcit. Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është dërguar në mbajtje’’, thuhet në raportin e PK’së. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë