Loading…

Kërcënoi dhe i vjedh telefona në banes, arrestohet i mituri

  • 13/06/2021 | 10:38

Kërcënoi dhe i vjedh telefona në banes, arrestohet i mituri

Një i mitur është arrestuar dje në Fushë Kosovë.


I njëjti është arrestuar pasi që viktimës femër kosovare fillimisht i kishte ekspozuar një thikë e më pas kishte hyr në banesën e viktimës dhe i kishte vjedhur dy telefona, të cilët janë gjetur tek i dyshuari dhe janë sekuestruar.

Në lidhje me rastin është konsultuar prokurori i shtetit me vendim të së cilit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë