Loading…

Kërcenohet nga fansat, për të mos kënduar për Trump’in

  • 15/01/2017 | 23:40

Kërcenohet nga fansat, për të mos kënduar për Trump’in

Bocelli është kërcënuar nga fansat e tij nëpërmjet mesazheve të ndryshme për të mos e përkrahur persidentin e zgjedhur amerikan Trump. 


Adhuruesit e njërit prej ikonave të operës në botë, Andrea Bocellit githashtu i kanë bërë të ditur se nëse e bënë një gjë të tillë, nuk do ta dëgjojnë e përkrahin më. Pastaj, vetë Bocelli ka deklaruar se nuk do të marr pjesë në inagurimin e Trump-it.

Andrea Boçeli ka refuzuar të këndojë në inagurimin e Donald Trump si president i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, si shumë kolegë të tij tashmë që kanë deklaruar hapur se nuk do t’i bëjnë nder Trumpi-t, si Celine Dion,  Jennifer Holliday dhe Elton John, nuk kanë pranuar të këndojnë për Donald Trump. /gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë