Loading…

Kërcënohet në shtëpinë e tij deputeti i VV’së

  • 29/01/2018 | 21:42

Kërcënohet në shtëpinë e tij deputeti i VV’së

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Fisnik Ismaii është kërcënuar pasi që në shtëpinë e tij ka pranuar një ‘porosi’ të pazakonshme.


Në orët e mbrëmjes atij i ka arritur një fotografi nga një person i panjohur, ku në të njejtën shihet deputeti Ismajli, duke punuar në zyrën e tij.

Burime të Indeksonline bëjnë me dije se Ismaili është ndier i kërcënuar dhe për këtë ka raportuar edhe njësitet e policisë.

Nga ana e tij, Ismaili dyshon se po vëzhgohet nga dikush, ndërkohë që me rastin në fjalë po merren organet e hetuesisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë