Loading…

Kërcënohet kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini

  • 16/03/2022 | 10:14

Kërcënohet kryetari i Gjakovës, Ardian Gjini

Mëngjesin e së hënës, një person ka kërcënuar kryetarin e Komunës së Gjakovës, Ardian Gjini. Policia ka reaguar menjëherë dhe ka arrestuar të dyshuarin.


Policia tha se kishin pranuar telefonatë nga Kuvendi i Komunës rreth orës 9:30.

Policia thotë se ka vepruar dhe i është përgjigjur rastit dhe të dyshuarin e ka shoqëruar në lokalet e Stacionit policor, pas intervistimit është njoftuar prokurori, dhe me urdhër të ti, i dyshuari mbahet në ndalim policor prej 48 orësh.

Policia nuk jep më shumë detaje rreth këtij rasti ndërsa shton se po vazhdojnë hetimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë