Loading…

Keqqeverisja e komunës së Podujevës përmes një ekspozite (Foto)

  • 27/12/2016 | 13:31

Keqqeverisja e komunës së Podujevës përmes një ekspozite (Foto)

Lëvizja Vetëvendosje ia ka kujturar sot kryetarit të Podujevës Agim Veliut, premtimet që i ka dhënë gjatë fushatës e që nuk i ka përmbushur.

Kjo është bërë përmes ekspozite të shfaqur në sheshin e qytetit.

Kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje në Podujevë, Bajram Ajeti tha se VV dëshiron që t’i njoftojë të gjithë qytetarët për premtimet e pa përmbushura nga kjo komunë.

“Përmes kësaj ekspozite me fotografi po njoftojmë qytetarët lidhur me premtimet e rrejshme por edhe dështimet e qeverisjes së tij”, tha ai./gazetametro.net

15725759_10154878262991306_1851131271_o

 

 

15726065_10154878262921306_797541679_o

 

15748375_10154878262986306_867589428_o

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë