Loading…

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

  • 30/11/2022 | 10:35

Këngëtarja shqiptare: Ylli Limani do ishte burri ideal për mua

Këngëtarja, Enisa Nikaj, dhuroi shumë emocione në skenën “Zemër Luana” dhe çfarë nuk tha për artistët shqiptarë teksa u vendos përballë lojës “Gol, gol bëhet autogol”.


Në këtë sfidë kishte foto të personazheve të ndryshëm shqiptarë, për të cilët duhet të kthente përgjigje ndaj pyetjeve të ndryshme e pikante.

Një nga pyetjet që Enisës iu bë në këtë lojë ishte se cili nga artistët në porta ishte më i nënvlerësuari dhe emri që ajo zgjodhi ishte ai i Yll Limanit.

Enisa tha që muzika që Ylli bën është shumë e mirë prandaj dhe duhet të vlerësohet më shumë.

Ndërsa pyetjes për mashkullin e saj ideal, midis emrave të njohur të këngëtarëve shqiptarë si Noizy, Capital T e Ylli Limani.

Ajo zgjodhi këtë të fundit si mashkulli i cili i afrohet më shumë mashkullit të saj ideal.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë