Loading…

Këngëtarja shqiptare vihet në siklet, tregon bisedat me Neymar dhe Mbappe

  • 24/01/2021 | 13:15

Këngëtarja shqiptare vihet në siklet, tregon bisedat me Neymar dhe Mbappe

Beatrix Ramosaj ka zbuluar bisedën në Instagram me futbollistët e njohur.


Në emisionin “Shiko kush luan”  ajo tregoi bisedat që ka pasur me futbollistin brazilian dhe francez, shkruan lajmi.net.

Artistja shqiptare me shumë vështirësi tregoi fjalët se çka ka biseduar, në transmetim te emisionit u pa se Neymar i ka dërguar emotikona zemra ndërsa me Mbappen ka biseduar gjatë kohës kur kemi qenë në karantinë.

Ndryshe, Beatrix Ramosaj shtoi se i ka vetëm miq të mirë dhe nuk ka ndonjë raport tjetër me futbollistët.

Rikujtojmë se, ajo ishte argëtuar me Mbappe edhe Neymar bashkë me Angelina Hadërgjonajn në ditëlindjen e futbollistit brazilian.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë