Loading…

Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me Mevlanin

  • 27/05/2022 | 11:42

Këngëtarja shqiptare konfirmon lidhjen me Mevlanin

Prej kohësh është përfolur se Mevlani dhe Albulena Ukaj janë në një lidhje.


Shkak u bënë fotot ku dyshja shfaqeshin shumë të afërt me njëri-tjetrin dhe për më tepër kalojnë shumë kohë bashkë.

Duket se me videon e fundit ata kanë konfirmuar lidhjen pasi Albulena i është referuar Mevlanit si “burrin e saj”.

“Burrin e kam shumë të mirë dhe më pëlqejnë të gjitha tek ai”, dëgjohet në videon e publikuar nga Albulena.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë